Enzymel

Webová stránka značky: Enzymel

Unikátní přípravky pro hygienu dutiny ústní obsahující směs proteolytických enzymů značky ENZYMEL představují účinnou a šetrnou pomoc, citlivou k poškozeným dásním a sliznicím nejen při zánětech a dalších problémech v ústech. Směs enzymů v přípravcích ENZYMEL působí dvěma směry. Vytváří příznivé podmínky pro regeneraci vlastních sliznic a dásní a současně působí proti mikroorganismům a jejich schopnosti se shlukovat a uchytávat na zuby, dásně a sliznice a tím nám škodit.

Šetrné a i přesto účinné

Přípravky ENZYMEL využívají patentované inovace, díky které je možné se chránit před infekcí šetrně. Přípravky modré řady ENZYMEL INTENSIVE 35 obsahují proteolytické enzymy a chlorhexidin v nízké koncentraci, přesto působí jako přípravky s koncentrací 4x vyšší.

Šetrné a i přesto účinné

Jednoduché použití

Přípravky ENZYMEL jsou vyráběny ve formě zubní pasty, gelu a také suchého gelu v pastilkách. ENZYMEL je dostupný ve dvou řadách - čistě enzymové řadě ENZYMEL PARODONT a intenzivně antimikrobiální řadě ENZYMEL INTENSIVE 35.

Jednoduché použití

Malá velká změna

Správné a rychlé fungování všech životně důležitých reakcí v našem těle zajišťují malí pomocníci – enzymy. Úkolem enzymů je urychlovat chemické reakce. Nejdůležitější skupinou enzymů jsou proteolytické enzymy, neboli proteázy. S jejich pomocí vytvoříte podmínky pro regeneraci a ochranu Vašich dásní a sliznic.

Malá velká změna

Pacient je pro nás na prvním místě

Přípravky ENZYMEL jsou vyvinuty s myšlenkou na pacienta, který potřebuje pomoci s hygienou, protože má problém způsobený bakteriemi, podstupuje zákrok u lékaře nebo má jiné celkové onemocnění a hrozí mu škodlivé projevy v ústech.

3 položek celkem
Enzymel ParodontDENTO.cz - Vše pro vaší dentální hygienu
249 Kč
174

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz