Dentální hygiena DENTO

Webová stránka značky: Dentální hygiena DENTO

Vítáme vás

Posaďte se u nás, prosím. Uvolněte se a relaxujte. Interiér ordinace DENTO navrhl designér Petr Hák s ohledem na pohodlí klienta.

V DENTO si zakládáme nejen na čistých zubech a zdravých dásních. Při vybírání prostoru jsme mysleli také na kvalitu, komfort a eleganci. Prostředí naší ordinace je vzdušné a plné světla.

Naším cílem je péče o zdraví vaší dutiny ústní a zářivě zdravý úsměv. Vážíme si možnosti poskytnout vám vynikající úrověň dentální hygieny, prevence a garantovaného bělení zubů v krásném a elegantním prostředí.

 

Tým DENTO

 

Sandra Smělá, DiS, je hlavní dentální hygienistka a majitelka ordinace DENTO. Vždy si zakládá na pečlivém ošetření a přátelském, individuálním přístupu.

Sandra věří, že každý si zaslouží krásný a zdravý úsměv. V rámci ordinace dentální hygieny DENTO na pražských Vinohradech nabízí širokou škálu vysoce profesionálních, ale cenově dostupných služeb z oblasti dentální hygieny a bělení zubů. Vlastní praxi si otevřela po letech zkušeností na špičkových klinikách v Praze a Berouně.

 

Naše zásady

 

V ordinaci DENTO věříme, že prevence a pečlivá domácí ústní hygiena jsou základem pro dlouholetý zdravý a zářivý úsměv. Námi nabízené služby se snažíme stále zkvalitňovat a proto je pro nás nedílnou součástí pravidelná účast na odborných školeních, seminářích a jiných vzdělávacích akcích.

Zakládáme si na dlouhodobém přínosu pro klienta a profesionálním přístupu. Nabízíme dentální hygienu pro děti i dospělé, hloubkové čištění, odstranění masivních nánosů pigmentací pomocí Air-flow, ošetření přecitlivělých zubů, domácí i kombinované bělení zubů, prodej dentálních pomůcek a doplňků ústní hygieny.

7 položek celkem
Dárkový poukaz ordinace DENTO.cz - Vše pro vaší dentální hygienuDENTO 1000 KČ  - Dento.cz - Více pro vaši dentální hygienu
1 000 Kč
600
Dárkový poukaz ordinace DENTO.cz - Vše pro vaší dentální hygienuDENTO 2000 KČ  - Dento.cz - Více pro vaši dentální hygienu
2 000 Kč
603
606 1 Dárkový poukaz ordiDENTO.cz - Vše pro vaší dentální hygienunace DENTO 5000
5 000 Kč
606
597 1 Dárkový poukaz ordDENTO.cz - Vše pro vaší dentální hygienuinace DENTO 500
500 Kč
597
657 1 Dárkový poukaz ordDENTO.cz - Vše pro vaší dentální hygienuinace DENTO Garantované domácí bělení
5 490 Kč
657

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz