GC Mi Paste Plus jahoda 35 ml

Kód: 189
Akce
Neohodnoceno
Značka: GC
499 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

GC Mi Paste Plus jahoda 35 ml

GC MI paste je dentální krém s vápníkem, fluoridy a fosfátem, které chrání zuby před vznikem zubního kazu a pomáhají neutralizovat pH v dutině ústní. Je určen pacientům se ztrátou zubní tkáně, agresivním zubním kazem či zvýšenou abrazí zubů. Je vhodný i při ortodontické léčbě. 

Obsah fluoridových iontů 900mm v kombinaci s Recaldent (mléčný protein) dodává v dutině ústní lokálně potřebný vápník a fosfát.Obnovuje minerální rovnováhu u pacientů s nedostatečnou tvorbou slin nebo u lidí, kteří nejsou schopni dostatečně provádět ústní hygienu (hendikepovaní, staří lidé). 

Nepoužívejte pokud máte alergii na mléčný protein RECALDENT™ (CPP-ACP) a hydroxybenzoáty.

Použití:

GC MI Pasta Plus je určena především pro domácí každodenní použití. Aplikuje se po vyčištění zubů -  naneste malé množství (velikost hrášku) prstem, tampónkem či kartáčkem a nechte 3 minuty působit. Potom krém v ústech ještě rozetřete jazykem a nechte působit další 1-2 minuty. Krém nepolykejte, zbytky vyplivněte a nevyplachujte. Zbytek krému na povrchu zubů se postupně sám vytratí. Po aplikaci nejezte a nepijte po minimální dobu 30 minut.

Vlastnosti:

  • snižuje citlivost zubů
  • posiluje zubní sklovinu a předchází vzniku zubního kazu
  • tlumí kyselost v ústech
  • ideální před a po ordinačním bělení zubů
  • zastavuje tvorbu bílých skvrn okolo zámků fixních rovnátek

Složení:

Voda, Glycerol, CPP-ACP, D-sorbitol, CMC-Na, Propylene glycol, Silicon dioxide, Titanium dioxide, Xylitol, Phosphoric acid, Sodium Fluoride, Flavoring, Sodium saccharin, Ethyl p-hydroxybenzoate, Propyl p-hydroxybenzoate, Butyl p-hydroxybenzoate.

Balení obsahuje 35 ml. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz