Curaprox Baby dětský kartáček 0-4 roky tyrkysový

Kód: 1890
Neohodnoceno
113 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Curaprox Baby dětský kartáček 0-4 roky tyrkysový

Čištění zubů je zábavné, radostné, jemné, zdravé a efektivní s kartáčkem, který se dokonale přizpůsobí dětským potřebám. 

Zubní kartáčky Curaprox Baby pro péči o dutinu ústní od prvního zoubku do 4 let. Kartáček s malou hlavičkou, hustě osázenou ultra jemnými vlákny Curen pro jemné a důkladné čištění. Optimální kombinace délky a jemnosti vláken kartáčku Curaprox baby umožňuje dětem používat kartáček snadno, bez ohledu na zvolenou techniku čištění.

Dokonale vyvážená jemnost a účinnost zaručuje příjemnou péči i v náročném období výměny dočasných zubů za stálé. Pohodlná rukojeť pro držení dítětem a zároveň rodičem umožňuje správné vedení při čištění. Hlavička je plně chráněna měkkým pryžovým povlakem, který zajišťuje bezproblémové přijetí kartáčku dětmi a zabraňuje poranění při neopatrné manipulaci. Mimořádně hustá a kompaktní čisticí plocha kartáčku je zárukou, že se vlákna nebudou tak snadno deformovat ani ohýbat, i kdyby děti neměly správný tlak na kartáček zcela pod kontrolou. Takto pevné štětiny pečují o zuby a zajišťují účinné odstranění plaku.

Velikost kartáčku je přizpůsobena pro dětskou ruku - malá, mírně zahnutá hlavička a úzká osmihranná rukojeť. Kompaktní hlavice se dostane do všech míst úst dítěte a zajistí, aby každý zub byl čistý, aby plak neměl šanci! Štětiny CUREN jsou neuvěřitelně jemné, a proto činí čištění zubů zábavným a příjemným zážitkem – úžasně jemným, ale také extrémně účinným.

Vlastnosti:

  • záruka efektivního a šetrného čištění zubů
  • pro děti 0 - 4 roky
  • zubní kartáček má 4200 vláken o průměru 0,09 mm
  • ultra jemné štětiny o stejné délce efektivně odstraní plak 
  • malá hlava usnadňuje čištění hůře dostupných míst
  • rukojeť pohodlná pro dítě i rodiče 
  • odolný vůči opotřebování, stálý tvar štětin

Balení obsahuje 1 ks.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz